ОПТ

ТM MiaNaGreen - молодий українский бренд домашнього одягу, що виступає надійним вітчизняним постачальником якісної продукції .

 

Ми пропонуємо жіночі шовкові, бавовняні та віскозні піжами, нічні сорочки та халати оптом на дуже вигідних умовах. Особливо лояльних для невеликих магазинів та шоурумів  
Також шиємо оригінальні брючні піжами із фланелі з різноманітними трендовими принтами.


Важливо!!! Оптові ціни на сайті на товари доступні
 лише для користувачів, які зареєстровані в якості оптових покупців. 

Після проходження короткого процесу реєстрації Ви зможете оформляти замовлення на піжами, сорочки або халати ТМ MiaNaGreen за оптовими цінами. 

Мінімальна сума закупівлі відсутня!!! Це може бути, як велике оптове замовлення, так і невелика партія, але в нас існує мінімальне замовлення для одного артикулу - 3 одиниці (це може бути 3 різних розміра, або 1 розмір в кількості 3 шт).  Внаслідок цього, мінімальне оптове замовлення з сайту - 2 артикула. 

Ми один з небагатьох українських постачальників домашнього одягу, який пропонує широкий розмірний ряд – від 40-42 до 62-64 та гурт – без необхідності викупу всієї ростовки.
Покупець має право обирати потрібні розміри сам, із доступних у наявності на складі та тих, що мають статус "під виготовлення". Строки відправки товарів "під виготовлення" завжди вказані на сайті, в залежності від навантаження виробництва, стандартно це від 2-ух до 5-ти робочих днів. В періоди великого навантаження ці строки можуть мінятися, про що буде обов'язково сповіщено на сайті .


Після реєстрації на сайті, в якості оптового покупця, кожен з вас має особостий кабінет, в якому є дуже потрібні для співпраці речі. Такі як - прайс із товарними залишками, реквізи для оплати, розмірна сітка, зручна історія замовлення та статуси тих, що знаходяться в роботі.


скрин оптового прайса


 Правильно оформлене замовлення буде зібране та відправлене протягом 2-5 роб. днів.

Оплата:

  • На банківський рахунок ФОП
  • На корпоративну картку-ключ ПриватБанка
  • Накладеним платежем (післяплатою)

Обміну та повернення товару належної якості немає  за законом України. Його передбачено лише ситуаціях з браком або пересортиці..

Відправка: 
Посылки Новой Почтой отправляются ежедневно, кроме воскресенья! Укрпочтой, Justin - несколько раз в неделю (уточняйте).

Оплата доставки. 
За доставку платит получатель, в случае брака и обмена по нашей вине за доставку платим мы (фото брака предоставлять обязатеьно).


Регистрация на сайте

Для того, чтобы стать оптовым клиентом, Вам необходимо создать "Личный кабинет" на нашем сайте, пройдя короткий процесс регистрации:


1. Создать личный кабинет на нашем сайте.2. Заполнить анкетные данные, выбрав тип покупателя "оптовый покупатель"
3. Подтвердите регистрацию с помощью e-mail. 

4. После регистрации Вы получите возможность оформлять заказы по оптовым ценам.


 *Компания оставляет за собой право, при отсутствии на складе необходимого кружева для какой-то модели, заменить его на подобное по цвету, качеству, рисунку! Покупатель об этом предупреждается заранее,и имеет право отказаться от заказа, если данная замена ему не подходит!
Є питання? Зв'яжіться з нами.

АДРЕСА

Україна, м. Кременчук, вул.Першотравнева, 27

МЫ В СОЦ. МЕРЕЖАХ