Відгуки

 1. Валерия Скоклюк - фото
  Валерия Скоклюк
  15.02.2023

  С удовольствием рекомендую! довольна покупкой. заказываю не первый раз комплект для дома. качество товара отличное. очень быстрая отправка товара!

 2. Ангелина Макаренко - фото
  Ангелина Макаренко
  08.01.2023

  Дівчатка, дуже дякую за за швидку відправу! Замовляла халат з пінюаром і залишилась задоволено на всі 100%. Дуже приємний на дотик, відшитий у розмір, у подарунковій коробці. Оплачувала на розрахунковий рахунок, все чітко і без проблем. Бажаю вдячних клієнтів та гарних продажів!

 3. Наталья - фото
  Наталья
  05.01.2022

  Дякую за якість, та допомогу в виборі! Рекомендую ваш магазин!

 4. Elena - фото
  Elena
  17.12.2021

  Это не просто сервис, это Семья.
  Заказ уже успел к праздникам, мама очень довольна. Наш выбор - фланелевая «Пряники» на студёные зимы, чтоб тепло и уютно.
  Пижамка полностью соответствует фото.

  Важно: сам процесс выбора и оформления заказа - принес мне лично полнейшее удовольствие! Хоть заказ был нестандартный (рост выше среднего, пижамка не мне, а маме, возможности примерит ДО нет, я в другой стране, мама - в другом городе). Шикарнейший клиент-ориентированный сервис, настолько заботливо и детально Марина, Lead менеджер, подошла к заказу, ведь важно было и секрет сохранить, и мамины мерки снять, и все это требовало ещё скорости перед приближающимися праздниками. Марина полностью сопровождала все мои волнения, успокаивала, переживала больше моего «сядет ли», на крайний случай предложив пошив на заказ.

  Вместо стресса (после похода по десятку других онлайн магазинов, где отвечали кратко «на такой ваш рост у нас ничего нет») только удовольствие от покупки, хочется снова и снова возвращаться, таких очень мало в наше время.

 5. Марина - фото
  Марина
  16.12.2021

  Хочу выразить огромную благодарность и личную симпатию девчёнкам, которые трудятся как пчёлки. Отзывы оставляю редко, но сдесь нашла время. Покупала первый раз комплект год назад, пеньюар и халат. Как новый до сих пор! Решила порадовать себя перед праздниками ещё. У меня к счастью,есть возможность приехать и всю эту красоту померять на месте! Выбрала себе комплект из новой коллекции:халат, штаны,кофта и прихватила ещё комплект шёлковый шортики и маечка! Реально соответствует размерам. В наличии не было костюма в том цвете, который хатела, мне предложили отшить всё и перезвонить. И уррра,я с обновками. Удачи Вам и благодарных клиентов, девченки. С наступающими праздниками!

 6. Богдан - фото
  Богдан
  06.12.2021

  Сьогодні отримав замовлення і повністю розчарований ним. А саме, отримав комплект білизни з плямами крові. Тепер по порядку. Замовляв по 100% передоплаті комплект білизни (пеньюар + халат) як подарунок на день народження дружині. Отримавши посилку на новій пошті відкрив коробку, побачив у середині гарну білу коробку та складений у ній комплект білизни, його я вже не став оглядати, оскільки брав на подарунок, і не зміг би так само акуратно скласти його назад. Вдома дружина приміряла халаті одразу помітила на ньому плями. Згодом ми роздивилися пеньюар (його не приміряли) і на ньому теж виявили плями схожі на кров. Також виявили пляму на поясі який теж не одягали. Менеджер не згоден в тому що плями були поставлені у магазині. І обмінювати комплект чи компенсувати кошти відмовляється.

  Менеджер Марина

  Доброго дня, Богдане.

  Нам дуже прикро читати такий відгук, але зрозумійте й Ви нас.
  За Законом натільна білизна ні обміну, ні поверненню не підлягає!
  А зважаючи на те, що товар, отриманий Вами, був виготовленний безпосередньо під Ваше замовлення, то його не те що користування, а навіть примірка будь-ким виключена категорично.

  На фото, що Ви вислали у Вайбер продавчині, в якої саме придбали наш товар, видно досить чіткі та великі плями. Перед тим, як товар відправляється, він проходить ретельний контроль та огляд, такі явні забруднення виробу просто неможливо було б пропустити!
  Ми не працюємо проти себе та своєї репутації. Відправляти завідомо зіпсований товар - самогубство для магазину!

  Будь-які спірні питання ми завжди намагаємося вирішувати на користь клієнта, але й від клієнтів просимо трішки поваги та уважності. Не можна забирати товар з пошти не оглянувши його, а тим більше - який не підлягає обміну чи поверненню!

  Для зручності огляду товару, ми залишаємо коробку не заклеєною, таким чином вона не втрачає презентабельного вигляду, а клієнт має змогу перевірити товар.
  Огляд на території транспортної компанії - це гарантія як покупця, так і відправника. Ніхто не застрахований від помилок, але кожен хоче бути впевненим у справедливості та об'єктивності претензій!

  Забравши товар додому без огляду, Ви автоматично позбавили нас цього, тому ми відмовили Вам у розгляді претензії.